Everything about کارشناسی رنگ خودرو

شاید با شنیدن عبارت «کارشناسی خودرو» این تصور به وجود بیاید که کارشناسی ماشین فقط به درد خریدار می‌خورد و کمتر فروشنده‌ای را می‌توان پیدا کرد که از ایراد گرفتن از خودروی خود راضی باشد؛ اما اگر یک بار پای صحبت آنهایی که در بازارهای هفتگی، سایت‌ها و اپلیکیشن‌های درج آگهی و ... خودروی خود را فروخته‌اند بنشینید، متوجه می‌شوید که به‌دلیل عدم آگاهی از ارزش واقعی خودروی خود و عیب گذاشتن‌های دلالان خریدارنما کلی ضرر کرده‌اند و ماشین خود را زیر قیمت واقعی بازار فروخته‌اند. همچنین به‌عنوان فروشنده ممکن است به پست خریداری بخورید که به‌دلیل کارشناسی نشدن خودرو و سفت‌وسخت نبودن قرارداد، بعد از معامله روی خودرو عیب جدیدی گذاشته و طلب ضرر و زیان کرده است. از طرف دیگر با کارشناسی ماشین، خیال خریدار هم راحت می‌شود که خودروی موردنظر با ادعای فروشنده انطباق دارد و قرار نیست به‌دلیل عیوبی که متوجه آن‌ها نشده، همیشه یک پایش در تعمیرگاه باشد و ضرر کند.

پس مجموعه اقای تست را دنبال کند و از کارشناسان خبره ما کمک بگیرید تا در اینده دچار زیان نشوید.

همانطور که می‌دانید خودروها دارای دو بیمه‌نامه اصلی به نام بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه هستند.اگر قصد دارید بیمه‌ی بدنه را برای خودروی خود خریداری کنید، باید بدانید که قبل از تنظیم، بیمه‌نامه کارشناس بیمه خودروی شما را بازدید کرده و سلامت آن را می‌سنجد.

از آنجا قطعه انتخابی کیفیت و نوع رنگ مشابهی با قطعه‌ی قبلی خودرو دارد تشخیص آن به شدت سخت می‌شود. در چنین شرایطی تنها کارشناس خرید خودرو است که می‌تواند با شم کارشناسی‌اش (کارشناسی بدنه خودرو) این موضوع را تشخیص دهد.

بعد از دوره می توانید در صورت اشکال در قسمت های مختلف دوره، آن را با اساتید دوره درمیان گذاشته و رفع اشکال کنید.

فرانشیز بیمه بدنه چیست؟ چگونه از فرانشیز بیمه خلاص شویم؟

این مشکل علاوه خسارت زدن به رنگ خودرو موجب زردی اش می شود و ظاهری زشت به آن می دهد، می تواند ارزش خودرو را نیز به شدت کاهش دهد. تصویر بالا نمونه ای افتاب سوختگی در خودرو است.

این کار کمی هزینه بر عهده شما خواهد گذاشت اما یکی از بهترین راه ها برای جلوگیری از افتاب سوختگی خودرو به شاب می‌اید.

اگر می‌خواهید از شرکت بیمه شخص ثالث یا بدنه خسارات خود را دریافت کنید، اما نمی‌دانید به کدام مرکز مراجعه نمایید، این مقاله برای شما نوشته شده است.

بعد از انجام کارشناسی خودرو، برگه گزارش کارشناسی به درخواست کننده تحویل داده می‌شود.

با توجه به این مورد که کارشناسی خودرو در بخش ستون ها بسیار مهم و حیاتی است اما معمولا این قسمت های خودرو زیاد در دید عموم مردم نیستند و خود خریدار در این قسمت ها زیاد حساسیت به خرج نمی‌دهد، فروشندگان خودروهایی که مالک خودروی معیوب هستند خیلی بابت اصلاح آسیبهای وارده به این بخشها هزینه و زمان صرف نمی کنند.

خدماتسرمایشی و گرمایشیمگلوازم دیجیتالزیبایی و سلامتتیونینگخدمات آهنگری و جوشکاریویژهخدمات صندلی و مبلسیستم صوتی

اگر شما این سوال را از یک فرد متخصص در این زمینه بپرسید بدون شک به شما خواهد گفت که رنگی بین سه رنگ سفید، نوک مدادی و مشکی است زیرا که در حین فروش ان به مشکل برنخواهید خورد با این حال خیلی از افراد هم هستند که رنگ مورد علاقه خودشان را برای خرید خودرو انتخاب می‌کنند که هیچ مشکلی ندارد ولی کارشناس ماشین رنگ خودرو کاملا سلیقه‌ای است.

یکی از جدیدترین و حتی می‌توان گفت بهترین راه های جلوگیری از افتاب سوختگی خودرو، استفاده از پوشش‌های نانو سرامیک یا گلاس کوتینگ است. در چند سال اخیر می‌توان گفت یکی از مورادی که برای جلوگیری از افتاب سوختگی خودرو به بازار ایران راه پیدا کرده است، پوشش نانو سرامیک یا گلاس کوتینگ است.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Everything about کارشناسی رنگ خودرو”

Leave a Reply

Gravatar